Facebook Twitter E-mail
10. března 2014

Fox také ruší!

Před pár dny jsme vám psali bleskovku o tom, že stanice Fox obnovila své čtyři seriály. Nyní přichází na řadu novinka z druhé strany mince. Když něco pokračuje, něco jiného musí jít z kola ven. Který je ten nešťastník?

Jde o komedii Raising Hope, jejíž čtvrtá řada se v současnosti vysílá v pátek večer. Zástupci stanice dnes oznámili, že čtvrtá série bude pro Raising Hope poslední.

Poslední rozloučení na fanoušky čeká v pátek 4. dubna, kdy Fox odvysílá hodinové finále.

„Za mě, Grega Garciu a naše úžasné herce a štáb bych chtěl poděkovat našim fanouškům za pravidelné sledování a podporu za uplynulé čtyři roky,“ uvedl v prohlášení showrunner seriálu Mike Mariano. „Při tvorbě finále čtvrté série jsme počítali s touto možností. Doufáme, že se našim věrným fanouškům bude líbit způsob, jakým řekneme sbohem. Ještě jednou děkujeme, uvidíme se znovu v syndikaci.“

Raising Hope je pátým zrušeným seriálem stanice během letošní sezóny. Již dříve dostaly červenou neodvysílané novinky Murder Police a Us and Them, dále animák American Dad!, který se přesouvá na TBS, a reality show The X Factor.


Sledovali jste Raising Hope? Mrzí vás zrušení, nebo jste ho kvůli nízkým ratingům očekávali? Jak doufáte, že celý seriál skončí?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 137 týdny
tady
Tiiina86
před 137 týdny
...minimalne z nostalgie som sa nan tesila...skoda, ze mu nedali sancu....
ragelly
před 137 týdny
info tady

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher