Facebook Twitter E-mail
21. března 2014

Amanda Righetti v crossoveru Chicago Fire a Chicago P.D.

Amanda Righetti míří z Kalifornie do Chicaga. Herečka, která v Mentalistovi ztvárňuje Grace Van Peltovou, bude totiž hostovat v crossoverových epizodách seriálů Chicago Fire a Chicago PD!

V obou epizodách si zahraje dětskou lékařku v nemocnici. Také se proslýchá, že by se mohla stát hlavní postavou dalšího připravovaného spin-offu s názvem Chicago M.D., právě o této nemocnici. Další zdroje však říkají, že se žádné nemocniční drama nechystá. Jelikož jsou ale oba seriály celkem úspěšné a byly nedávno obnoveny na další série, možná by stálo za to rozšířit tento seriálový svět, co myslíte?

Stanice NBC aktuálně vysílá druhou sérii Chicago Fire, v lednu měl premiéru spin-off s názvem Chicago PD. První crossoverová epizoda se bude vysílat 29. dubna v rámci Fire. Zápletkou bude teroristický útok na Chicago.

Amanda se v šesté sérii The Mentalist objevuje již celkem nepravidelně. A zatím to také vypadá, že Mentalista právě po šesté sérii skončí a CBS jej neobnoví na další sérii. Mezi její další role patří například Hailey Nichol v The O.C. Narodila se 4. dubna 1983.


Těšíte se na crossover mezi Chicago Fire a PD? A jak se vám líbí obsazení Amandy do role lékařky?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 150 týdny
Tak to se těšim, Amandu jsem v oc měla ráda. Další spin off ve mě moc...
Lill
před 150 týdny
Ja ju mám strašne rada a len kvôli nej som začala CPD pozerať, ale bavia ma...
allyska
před 150 týdny
dobře, beru na vědomí, možná na to někdy mrknu :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY