Facebook Twitter E-mail
28. března 2014

[SPOILER] opouští Hawaii Five-0!

Pozor, pozor, informace v článku jsou spoilerové, takže pokud se chcete nechat překvapit, nečtěte dál! Varovali jsme vás!

Herečka Michelle Borth, která se již od první série Hawaii Five-0 pravidelně objevovala jako Catherine Rollins, ukončí svoji účast v seriálu v posledních epizodách aktuální čtvrté série…

Ve třetí řadě byla byla Cath povýšena na hlavní postavu, v té páté ale nejnovější členku 5–0 týmu a také McGarrettovu přítelkyni už neuvidíme.

Výkonný producent a tvůrce seriálu Peter Lenkov již dříve sdělil, že předposlední epizoda čtvrté série bude pro Stevea a Cath velmi dramatická:

McGarrett a Catherine zamíří kvůli misi na Blízký východ (do Afghánistánu), aby pomohli kamarádce Catherine a jejímu manželovi dostat zpět syna, kterého unesl Taliban. Něco se však pokazí, takže McGarrett je zraněn a je nucen učinit srdcervoucí rozhodnutí. Epizoda bude obsahovat i flashbacky do Catherininy (vojenské) minulosti.

V této epizodě bude hostovat i bollywoodská herečka Mallika Sherawat, která ztvární postavu jménem Farah. Farah bude mít společnou historii právě s Catherine Rollins.

Tak sbohem, Catherine… :-(


Mrzí vás, že Michelle ze seriálu odchází? A co myslíte, jak dramatický ten její odchod bude?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 152 týdny
K seriálu som sa dostala len teraz, o tomto článku som vedela, ale...
Sleslikslicka
před 152 týdny
Já právě doufám, že ji při tom jejím úkolu zabijou (to je ode mě ošklivý...
Lill
před 152 týdny
Presnee, úplne s tebou vo všetkom súhlasím.. tak musíme len dúfať :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY