Facebook Twitter E-mail
28. března 2014

Číslo jedenáct! Další zrušená novinka!

Dneska se ruší ve velkém! Stanice ABC oficiálně, i když oklikou, oznámila zrušení dalšího seriálu. Včera večer, když vydala promo k následujícímu dílu Once Upon a Time in Wonderland, napsala k němu označení series finale.

Tím, že finálová epizoda první řady nebyla označena jako season finale, dala stanice jasně najevo, že s druhou řadou nepočítá. Rozhodnutí není zdaleka překvapivé. Seriál premiéroval v říjnu s ratingem 1.7 a necelými šesti miliony diváků. Oproti kolegovi Once Upon a Time to jsou ale zanedbatelná čísla. Druhá epizoda pak klesla o celých pět desetin ratingového bodu a po dalších pár týdnech se Wonderland ustálil na ratingu 0.9.

Příběhy Alenky, Cyruse a dalších postav tak příští týden dojdou svého konce. Fanouškům může být útěchou snad jen fakt, že o jednotlivých sériích tvůrci přemýšleli jako o uzavřených jednotkách, proto se dá očekávat uspokojivé zakončení.

Podívejte se sami na promo k poslední epizodě:

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carmen
před 134 týdny
Achjo a zrovna se to začalo rozjíždět...to mě mrzí
Toldist
před 134 týdny
Strašně se mi líbí tento seriál, více než původní ouat. Je škoda, že to skončí,...
Em.
před 134 týdny
Tak to nezvládnu, od toho kdy Alenka našla Cyruse je každý díl lepší a lepší....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher