Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2014

Chloe Bridges zavítá do Pretty Little Liars

Herečka Chloe Bridges, kterou možná znáte jako Donnu LaDonnu z CWčkovského seriálu The Carrie Diaries nebo jako Danu Turner z Disneyho filmu Camp Rock 2, získala novou roli. Tentokrát si zahraje v nové sérii Pretty Little Liars (Prolhané krásky), jehož premiéru fanoušci již nedočkavě vyhlížejí.

Její nová postava se jmenuje Sydney Driscoll a její cesty se zkříží zejména s Emily (Shay Mitchell). Stane se totiž novou členkou školního plaveckého týmu a s Emily se brzy stanou kamarádkami. Diváci se budou se Sydney vídat několik epizod, počínaje třetím dílem páté série, ve kterém si postava odbude svou premiéru.

Informace o tomto castingu přichází jen pár týdnů poté, co bylo potvrzeno, že fanoušky oblíbený Caleb Rivers (Tyler Blackburn) se po zrušení Ravenswoodu k Lhářkám opět vrací. O několik dalších informací se herci a scenáristé podělili i na letošním Paleyfestu.


Těšíte se na novou sérii PLL? Co říkáte na novou postavu? Myslíte si, že by Sydney a Emily mohly být časem víc než jen kamarádky?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nix
před 145 týdny
Samé dobré zprávy :)
Klik
před 145 týdny
Presne na toto som myslela, že 3 lezbičky v jednom týme je až až :D Buď...
Brontofúzik
před 140 týdny
Mohla by byť s Emily, Alison nech je radšej bi a nájde si nejakého...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY