Facebook Twitter E-mail
7. dubna 2014

Bates Motel se otevře potřetí

Fanoušci hororového dramatu Bates Motel mají důvod k radosti. Stanice A&E dnes večer oznámila, že svému úspěšnému seriálu oficiálně objednává třetí sérii.

„Skvělý scenáristický tým a talentovaní herci vytvořili z našeho seriálu jedno z nejpůsobivějších dramat současné televizní tvorby,“ řekl David McKillop, viceprezident a generální manažer stanice. „Takové zvraty, které jsme v uplynulých dvou sériích viděli, drží u seriálu věrné fanoušky, kteří chtějí víc. Jsme na tento seriál opravdu pyšní.“

Třetí série Bates Motel se na televizní obrazovky vrátí v roce 2015. Obnovení seriálu není žádným překvapením. I přes změny v časových slotech si Bates Motel dokázal udržet své fanoušky; k televizním obrazovkám týdně usedá v průměru 4,6 milionů diváků. Seriál tak zůstává nejúspěšnějším dramatem stanice.

Bates Motel se tak přidává k již obnovenému dramatu Longmire. Stanice v loňském roce zrušila čtyři roky běžící kriminálku The Glades a po dvou epizodách odsunula kvůli nízké sledovanosti Those Who Kill. Poslední zmíněný seriál našel nový domov na sesterské stanici LMN, která odvysílá celou první sérii.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

tarba
před 150 týdny
+ 1 Také bych uvítala tísnivější atmosféru.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break