Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2014

Finále Agents of S.H.I.E.L.D.: [SPOILER] se vrací!

Pozor, pozor, informace v článku jsou spoilerové, takže pokud se chcete nechat překvapit, nečtěte dál! Stejně tak článek obsahuje spoilery z filmu Captain America: The Winter Soldier, takže bacha na to, varovali jsme vás!

Fanoušci Marvel Cinematic Universe budou touto zprávou určitě nadšeni – ve finálové epizodě první série Agents of S.H.I.E.L.D. se totiž opět mihne sám pan ředitel Nick Fury!

Samuel L. Jackson k této zprávě řekl: „Ano, je to opravdu tak! Minulý týden jsem natáčel scény pro finále série.“ Nezveřejnil však žádné detaily. „Chcete mě nechat vyhodit a zabít? Nemůžu mluvit o plánech Marvelu. Nikdo z nás nemůže,“ dodal se smíchem.

V následujícím odstavci se nachází spoilerové informace z filmu Captain America: The Winter Soldier:

Po zhlédnutí dvojky Kapitána Ameriky jsme ovšem zvědaví, jak toto cameo naváže na události ve filmu, ve kterém byla organizace S.H.I.E.L.D. prakticky zničena a Nick Fury je považován za mrtvého. Sám Fury nad svým hrobem Kapitánovi řekl, že kdyby ho někdo hledal, najde jej právě na hřbitově. Podle Jacksona se ale v seriálu dočkáme některých odpovědí…

Samuel L. Jackson se jako Nick Fury v Agentech objeví již podruhé, své první cameo měl ve druhé epizodě 0–8–4. Poslední epizoda první řady bude odvysílána 13. května. A my se už nemůžeme dočkat!


Také jste zvědaví, jak to tvůrci všechno vyřešili? A těšíte se na Furyho?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aaaja
před 154 týdny
Já tu jejich provázanost prostě miluju. Uznávam, že pro obyčejného diváka to...
ujdeto
před 154 týdny
Moje řeč :-) Žeru to :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break