Facebook Twitter E-mail
11. dubna 2014

Do Agentů se vrací i Cobie Smulders!

Není to tak dlouho, co jsme u nás na SerialZone zveřejnili zprávu, že se ve finálové epizodě první série Agents of S.H.I.E.L.D. objeví jedna stará známá postava. Jenže to nebylo všechno! Teď tu máme někoho dalšího… a opět, bacha na spoilery – hlavně z dvojky Kapitána Ameriky!

Cobie Smulders (nejvíce známá rolí Robin z How I Met Your Mother) se totiž jako Maria Hillová objeví v epizodě Agentů vysílané 29. dubna! Maria byla poprvé představena v Avengers, větší roli pak měla v aktuální filmové novince Captain America: The Winter Soldier. A právě na tento film bude dvacátá epizoda Agentů také navazovat…

Výkonný producent Jeffrey Bell k obsazení Cobie řekl: „Víme, že Maria teď pracuje pro Stark Industries. Myslím si, že v jistém slova smyslu nyní Maria hledá nový začátek a také další způsoby, jak pomoci světu. Chce najít novou cestu, jak se zapojit a být tak spokojená sama se sebou. Také si myslím, že to je skvělá příležitost, jak zasadit semínko sváru mezi ni a Coulsona. Hillová se po událostech ve filmu evidentně již posunula dál, Coulson je však ten, kdo to nechce nechat být.“

„Coulson teď ví, že mu lidé v S.H.I.E.L.D­.u lhali ohledně TAHITI. Maria byla jeho důvěryhodným přítelem, ale je jasné, že o tom musela vědět. Řekl bych, že to je skvělá záminka pro vytvoření konfliktu,“ sdělil další výkonný producent Jeph Loeb.

Cobie se objevila už v pilotní epizodě, a tak to bude její druhé účinkování v Agentech. Předtím však byla díky HIMYM smluvně vázána k CBS, takže se objevila jen v malém cameu. Tentokrát se ale zdrží o něco déle.

Edit: Přidána první fotka Cobie z epizody 1×20:


Těšíte se na Cobie? A co přesně dělá bývalá agentka S.H.I.E.L.D.u ve Stark Industries?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

paldys
před 175 týdny
Na Cobie se v Agentech dost těším. Ty návaznosti stejně většinou nebývají...
Furiant
před 175 týdny
Do článku přidána první fotka Cobie z epizody 1x20... :)
Sleslikslicka
před 175 týdny
Však to je to nejlepší na Marvelu, ta provázanost. Ve spoustě komiksů mě baví...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY