Facebook Twitter E-mail
9. května 2014

A nejnovější zrušenou novinkou je...

Sotva jsme doklepli článek o ABC prodlužovačkách, na světlo vyplavaly první zprávy o rušení. Stopku prozatím dostala jedna komedie, dá se však očekávat, že smutné zprávy budou následovat i nadále.

Se druhou sérií se nevrátí miláček kritiků, komedie Trophy Wife. I přesto, že se seriál v číslech DVR pravidelně lepšil o 50 procent (rating 1.2 z noci na 1.7), očividně to stanici nestačilo. Seriálu navíc neprospělo ani drahé obsazení – herečka Malin Akerman v loňském roce odmítla několik jiných projektů, tvůrci jí to tedy museli nějak vynahradit.

Zpráva se dala očekávat. V průběhu sezóny ABC vyvíjela několik rodinných komediálních projektů, většina z nich navíc nabízí jedinečný pohled na rodinu, tedy stejný koncept, jako právě Trophy Wife.

Zrušení na svém twitteru oznámila herečka Marcia Gay Harden: „Díky za sledování. Odchod je tak hořký. Trophy Wife byl před několika hodinami zrušen.“ ABC zprávu prozatím odmítla komentovat. Očekává se, že zbylá rozhodnutí stanice zveřejní během dnešního dne (s časovým posunem to bude u nás ve večerních hodinách).

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Christina
před 128 týdny
Je to škoda :-/
Matuush
před 128 týdny
Překvapivě první komedie, u které mě její zrušení vadí. :(
Illyria
před 128 týdny
Dammit :-(

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher