Facebook Twitter E-mail
5. června 2014

Do Sleepy Hollow zavítá lovec odměn i nový šerif

Druhá série nadpřirozeného dramatu Sleepy Hollow se bude vysílat už v září, a tak nám tvůrci pomalu začínají představovat nové postavy. Prvním nováčkem je Matt Barr, který se ve druhé řadě objeví v roli Nicka Howleyho.

Nick je drsňácky pohledný lovec odměn, který bude Ichabodovi a Abbie pomáhat s prací na jednom z jejich nadpřirozených případů. Spolu s tím bylo oznámeno, že se s touto postavou budeme během druhé série vídat opakovaně. Howley je popisovaný jako dobrodruh se smyslem pro humor a sklonem k chvastounství. Zároveň je to však samotář, který své vzdělání ukrývá za neomalenost a lhostejnost vůči konvencím.

Matt Barr si již dříve zahrál Dana Patche v Hellcats. Kromě toho se objevil i v One Tree Hill, Hatfields & McCoys, Friday Night Lights, The Big Bang Theory a Harper’s Island.

Další, koho budeme moci vidět ve druhé řadě, bude Sakina Jaffrey, kterou můžete znát jako Lindu Vasquez z House of Cards. Jaffrey si v seriálu zahraje Leenu Reyes, která se ve Sleepy Hollow stane novou šerifkou. Leena je chytrá, energická, dobře vycvičená a panovačná, ale vedle toho má v sobě i mateřskou vroucnost. Do Sleepy Hollow ji v rámci pohraniční hlídky převeleli jako náhradu za kapitána Irvinga (Orlando Jones), který byl ve finále první řady zatčen. Kromě již zmíněného House of Cards si Linda Vasquez zahrála také v Girls a Blue Bloods.


Kam se podle vás bude ubírat děj druhé série? Jak ho ovlivní nové postavy?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Olinka8
před 163 týdny
Už se nemůžu dočkat :) škoda, že další série je až v září...
aislinn
před 163 týdny
Asi je teda hloupost doufat, že se nám kapitán Irving z vězení brzo...
Carljack
před 163 týdny
Já teda doufám, že se ještě Irving v seriálu objeví, jelikož mi tam bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY