Facebook Twitter E-mail
17. června 2014

Orange Is the New Black povyšuje a nabírá nové postavy

V pátek 6. června měla na Netflixu premiéru druhá série seriálu Orange Is the New Black. Fanoušci tak po roce usedli k novým třinácti epizodám, které mezi nimi opět sklidily velký úspěch, stejně jako tomu bylo u první série. K dokonalosti jim podle internetových reakcí chyběla pouze jedna věc, a to více scén s Alex Vause. Její představitelka Laura Prepon svou absenci vysvětlila a dodala, že ve třetí sérii se bude opět pravidelně objevovat. Natáčení třetí série, na jejíž premiéru se mohou diváci těšit opět za rok, již odstartovalo a společně s ním se objevilo i několik málo informaci, které jsou spojeny právě s nadcházející sé­rií.

První informace se týkají povyšování postav z vedlejších na hlavní. Jako první se objevila informace o povýšení herečky Samiry Wiley, která v seriálu ztvárňuje jednu z vězenkyň, Poussey Washington. Vypadá to tedy, že se Poussey zatím nikam nechystá a fanoušci si jí tak budou ve třetí sérii opět užívat. O pár dní později se dočkala povýšení i herečka Dascha Polanco, seriálová Daya Diaz. I její dějová linka tak bude nadále pokračovat, stejně jako její těhotenství.

Ve třetí sérii se divákům představí další nová postava. Roli v seriálu získala herečka Mary Steenburgen, kterou si můžete pamatovat např. ze seriálů Joan of Arcadia, Studio 30 Rock, Wilfred, Justified a dalších. Zatím není jasné, koho si v Orange zahraje, můžeme pouze spekulovat. O své nápady se můžete podělit v komentářích.


Už jste zkoukli 2. sérii OITNB? Co na ni říkáte? Těšíte se na další díly?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vladus007
před 135 týdny
Super, už teď se těším, hlavně víc Alex :)
Jam
před 135 týdny
Mary Steenburgen by mohla hrát matku Lorny (strašně mi přijdou podobní - teda...
Gabik.029
před 135 týdny
Tak se objevilo info, že něčí matku hrát bude...možná ses trefil ;D Edit....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher