Facebook Twitter E-mail
5. července 2014

ZOO přichází na CBS

Ti, jež jsou nadšeni, když jejich milované knihy obživnou před kamerami, ale i ti, kteří se toho samého děsí, by měli zbystřit. CBS si objednala nový drama seriál založený na bestselleru Jamese Pattersona. Jmenuje se ZOO a vysílat by se měl v létě 2015. Rovnou bylo objednáno 13 epizod.

ZOO je globální thriller o vlně násilných útoků zvířat proti lidem po celé planetě. Útoky jsou více promyšlené, koordinované a divoké, a tak je hlavní hrdina (mladý, odpadlý biolog) vržen do závodu s časem. Musí rozluštit tajemství pandemie předtím, než lidem nezbyde už žádné místo, kam se schovat.

Kniha byla původně vydána v září 2012 a obsadila první místo v žebříčku bestsellerů New York Times. Byla přeložena do šesti jazyků a prodalo se více než čtyři miliony kopií po celém světě.

Jeff Pinkner, Josh Appelbaum, Andre Nemec a Scott Rosenberg napsali scénář a jsou výkonnými producenti a spolu s nimi James Mangold, Cathy Konrad, Bill Robinson, Leopoldo Dna, Steve Bowen a samozřejmě i samotný James Patterson.

„ZOO demonstruje náš závazek k vysoce kvalitnímu programovému složení po celý rok a pro high-concept (výrazná a snadno sdělitelná myšlenka) série, které cílí na letní diváky v USA, stejně jako v celosvětovém měřítku. Jsme rádi, že tímto bestsellerem, který přichází na televizní obrazovky, můžeme našim divákům poskytnout vzrušující jízdu s dalším letním trhákem,“ řekla Nina Tassler, ředitelka CBS Entertainment.

James Patterson je světově nejprodávanější spisovatel. K dnešnímu dni se prodalo 300 milionů kopií jeho 130 románů po celém světě a je to první autor, který prodal 10 milionů e-knih. Je držitelem Guinnessova rekordu, protože jeho romány (více než romány jakéhokoli jiného spisovatele) se pravidelně umisťují na prvním místě v žebříčku bestsellerů New York Times.

Objevil se také v epizodě Simpsonových a v seriálu Castle na zabití, kde si zahrál sám sebe.


Máte rádi Jamese Pattersona? A co říkáte na to, když knižní hrdinové pobíhají před kamerou?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Andrea Lee
před 163 týdny
megawir: Verme, že sa to podarí. Predloha je zaujímavá... .
phoebess
před 163 týdny
130 románů? Ty kokso, to má tak 2-3 za jeden rok, ne? :D
Carmen
před 163 týdny
Knižní předlohu neznám, ale vypadá to zajímavě :)určitě bych tomu šanci dala..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY