Facebook Twitter E-mail
9. července 2014

Lauren Ambrose ze Six Feet Under zazáří v minisérii Dig

V listopadu minulého roku jsme vás v jedné z našich bleskovek informovali o šestidílné minisérii Dig, která poběží letos na podzim na stanici USA Network. Za vznikem tohoto dramatu stojí dvojice Tim Kring (Heroes) a Gideon Raff (Homeland).

Děj se točí kolem agenta FBI Petera Connellyho (Jason Isaacs), který v Jeruzalémě při řešení vraždy amerického archeologa narazí na dva tisíce let staré spiknutí, které by mohlo navždy změnit celou historii.

Před pár týdny se objevila informace o castingu na roli Debbie, kterou si zahraje herečka Lauren Ambrose. Ta se do povědomí diváků zapsala zřejmě jako Claire Fisher ze seriálu Six Feet Under. V Dig bude hrát oddanou stoupenkyni evangelisty Teda Billinghama (David Costabile). Většinu času bude trávit staráním se o třináctiletého Joshe (Zen McGrath), který je také jedním ze stoupenců. Josh však znenadání zmizí a Debbie začne pochybovat o své víře a rozhodnutí, která ji dovedla na tohle izolované místo.

Do dalších rolí byli obsazeni herci Anne Heche (Men in Trees), Alison Sudol, Regina Taylor (The Unit) a Omar Metwally (Harry's Law).


Dáte této šestidílné minisérii šanci? Zamlouvá se vám její obsazení? Na koho se těšíte nejvíce?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY