Facebook Twitter E-mail
10. července 2014

BBC America opět klonuje Orphan Black!

Seriál Orphan Black nám z televizních obrazovek jen tak nezmizí. Stanice BBC America v noci oznámila, že své kritiky oceňované sci-fi v čele s Tatianou Maslany prodlužuje pro třetí sezónu. Ta opět bude sestávat z deseti epizod, které se na televizních obrazovkách objeví na jaře 2015. Natáčení třetí série začne v Torontu už letos v září.

Hodinové klonovací drama se stalo pro tuto kabelovku výrazným znamením poté, co se před dvěma lety rozhodla investovat do originálních programů. Od premiéry v březnu 2013 seriál získal velkou popularitu ze strany fanoušků. Tatiana Maslany, která zde hraje téměř tucet postav, sklidila nominaci na Zlatý glóbus a vyhrála ocenění od kritiků – Critics' Choice TV Awards, dále TCA Awards a Canadian Screen Awards.

Premiéra druhé série přilákala 1,24 milionů diváků a demo ve skupině 18–49 let si polepšilo o 91 procent při zohledňování sledovanosti Live+3 a DVR. Finále série se dostalo až na 1,4 milionů diváků a pro seriál tak zaznamenalo nový vrchol.

Kromě Doctora Who a Orphan Black má na rok 2015 BBC America v záloze druhou řadu Broadchurch, a dále osmiepizodní Tatau od producentů Being Human a osmiepizodní The Last Kingdom, historický seriál založený na sérii románových bestsellerů The Saxon Stories od Bernarda Cornwella.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

fandapcd
před 154 týdny
Ani mě to nepřekvapuje :) Jinak to snad ani nešlo. :D
nevermore
před 154 týdny
Fujtajksl to se mi ulevilo. Aspoň můžu v pátek oslavit, že všechny moje...
ševča
před 124 týdny
Bojím se sice, co přinese ta novinka v seriálu, ale jinak byla druhá řada...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY