Facebook Twitter E-mail
19. července 2014

The Flash: Zima i crossovery s Arrowem!

Očekávaný seriál The Flash se může pyšnit dalším slavným jménem! Podařilo se mu získat slavného herce Wentwortha Millera, kterého televizní fanoušci znají jako Michaela Scofielda v Prison Break (Útěk z vězení).

Herec se objeví jako hostující hvězda. Poprvé ve čtvrté epizodě ztvární postavu jménem Leonard Snart alias Captain Cold. Zprávu o obsazení oznámil v pátek večer producent Greg Berlanti během novinářské konference TCA.

V DC komiksech je Leonard vůdce skupiny Rogues a je považován za Flashova nepřítele.

Berlanti dále uvedl, že je velká šance, že se diváci setkají s doktorem Martinem Steinem, druhou půlkou Firestorma, který byl součástí první verze pilotu. „Zakomponovali jsme sem téměř vše z původní mytologie a přidali zcela nový příběh,“ uvedl producent Geoff Johns. „The Flash je pravděpodobně nejvěrnější adaptací ze všech.“

Berlanti dále vysvětlil, proč byla role Barryho otce nabídnuta Johnovi Wesleymu Shippovi: „Nakonec šlo o to odpovědět na otázku, jak jeho přítomnost nejlépe využít,“ uvedl Berlanti. Shipp ztvárnil Flashe v původním seriálu.

V pilotní epizodě dojde k malému crossoveru s Arrowem a prolínání obou seriálů bude pokračovat i později v sezóně. „Osmé epizody jak Arrowa, tak Flashe, budou dvouhodinovým crossoverem,“ prozradil producent Andrew Kreisberg. „Ve čtvrté epizodě se navíc ve Flashovi objeví Felicity.“

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 157 týdny
Constantina se lehce obávám, na první pohled to v trailerech vypadá...
Mik
před 157 týdny
Mě se ten první díl Constantina docela líbil. Co se týče těch filmů, tak se...
Carljack
před 157 týdny
Já si to tak i právě vysvětluji...že prostě nemají čas na kraviny :D...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY