Facebook Twitter E-mail
22. srpna 2014

Derrick Storm od Richarda Castla jako seriál?

Tak tohle je gól… stanice ABC je v rané fázi vývoje seriálu, který bude založen na knižní sérii o Derricku Stormovi. Na tom by nebylo nic divného, seriály podle knih vznikají každou chvíli, avšak tyto detektivní romány napsal Richard Castle, jehož v seriálu Castle (Castle na zabití) ztvárňuje herec Nathan Fillion!

Na romány o Derricku Stormovi se v Castlovi několikrát odkazovalo. Knihy (a vlastně i komiks) byly vydány i ve skutečnosti právě pod jménem Richard Castle. Derrick Storm je špión, který dostává tajné úkoly a mise od CIA. Tento projekt však nebude vyvíjen jako spin-off Castla.

Scénář pilotu napíše Gregory Poirier, tvůrce seriálu Missing (Pohřešovaný), který bude i výkonným producentem. Manželský pár Andrew W. Marlowe a Terri Miller, kteří pracují na Castlovi, budou také zastávat funkci výkonných producentů.

Castle na podzim vstoupí do své sedmé sezóny. A vypadá to, že nás čeká několik nových zvratů. Podaří se to i Derricku Stormovi?


Tak co říkáte na tento projekt? Přáli byste si, aby mu ABC dala zelenou, a my tak mohli prožívat dobrodružství Derricka Storma i na televizních obrazovkách?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jelpetty
před 130 týdny
Zajímavý a tak nějak i bláznivý nápad, ale za mě říkám "Proč...
Denis Ulmann
před 130 týdny
Storma jsem ještě nečetl... netuším, jestli u nás je vůbec v češtině,...
ševča
před 104 týdny
Já vám nevím. Sice jsem knížky nečetla, ale podle toho, jak o nich mluví...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY