Facebook Twitter E-mail
9. září 2014

Stanistan: Jennifer Carpenter z Dextera se vrací k seriálu

Zdá se, že herečka Jennifer Carpenter, která si zahrála jednu z ústředních postav v dramatu Dexter, míří opět k seriálu. I tentokrát dala přednost spíše kabelové televizi a získala tak roli v projektu Stanistan, jejíž pilot si objednala stanice USA Network. Za vznikem stojí Andy Parker, který se ujme i scénáře.

Drama se odehrává na americké základně ve středovýchodní zemi Stanistánu, kde zaměstnanci ministerstva zahraničí, tajní agenti CIA a reportéři narazí na choulostivou rovnováhu mezi nebezpečím a zlehčováním situace. Carpenter si zahraje Marcie Post, vedoucí pro styk s veřejností, která je dcerou vysoce uznávaného diplomata, který bude zvolen novým velitelem veškerých zahraničních aktivit ve Stanistánu.

Od ukončení Dextera je Stanistan již druhý pokus Carpenter o návrat na televizní obrazovky. Na začátku roku se objevily zprávy, že získala novou roli v pilotu ABC Sea of Fire. Stanice si však projekt nakonec nevybrala a z návratu Carpenter tedy sešlo.


Myslíte si, že tentokrát bude mít Jennifer Carpenter větší štěstí? Zaujal vás tento projekt?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 138 týdny
V něčem takovém je tenká hranice mezi vtipem a nevkusem. Snad to zvládnou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY