Facebook Twitter E-mail
21. září 2014

Netflix bude opojený láskou s novinkou Love

Netflix pomalu rozšiřuje svou sbírku původních seriálů a přidává na svůj seznam další kousek. Jedná se o nekompromisní, vtipnou a nesnesitelně upřímnou půlhodinovou komedii Love, za jejímž zrodem stojí trio Judd Apatow, Paul Rust a Lesley Arfin. Objednány byly rovnou dvě série – první s deseti epizodami bude mít premiéru v roce 2016 a druhá s dvanácti epizodami v roce 2017.

Seriál bude sledovat příběhy Guse (Rust) a Mickey (Gillian JacobsCommunity), kteří se budou potýkat s radostmi i ponížujícími okamžiky intimity, závazky a dalšími věcmi, kterým se chtěli vyhnout. Scénáře se ujme výše zmíněná trojice a funkci výkonného producenta bude plnit Brent Forrester (The Office, The Simpsons).

„Jude Apatow má jedinečný komediální hlas, který dokáže být příjemný, pronikavý a upřímný šokojícím způsobem – a velmi často tohle všechno najednou. Společně s Paulem a Lesley přináší k této moderní komedii úplně nový stupeň agonie a extáze,“ sdělil jeden z vedoucích Netflixu Ted Sarandos.

Samotný Apatow dodal, že se na spolupráci s Paulem a Lesley nesmírně těší a že neskonalá podpora Netflixu předčila i jeho nejdivočejší sny.


Jste fanoušky seriálů Netflixu? Zaujala vás tato komedie?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 156 týdny
Na Orange určo mrkni, super seriál :)
Carljack
před 156 týdny
Tak když už to doporučuješ i ty, tak je jasné že to bude stát za to. No...
ševča
před 154 týdny
Zní to hrozně jako You´re the worst.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY