Facebook Twitter E-mail
19. září 2014

Soutěž (nejen) pro fanoušky Steva Jobse

Od poslední soutěže uběhl měsíc a pár dní, proto už je nejvyšší čas vás nechat trochu zapotit při hledání odpovědí na nové soutěžní otázky. Blíží se nám spousta seriálových premiér a není tak od věci se lehce odreagovat a přijít na jiné myšlenky, co vy na to? :)

Ceny jsou poměrně tématické. Nejspíš je mezi vámi dost fanoušků výrobků společnosti Apple a tak jsme si s naším milým sponzorem BizBooks pro vás připravili soutěž o knihy týkající se přímo zakladatele společnosti a vizionáře Steva Jobse. Anotaci knihy, o kterou budete soutěžit, připojuji níže:

Intimní pohled na život Steva Jobse z pera matky jeho prvního dítěte, dcery Lisy, nabízí vzácnou možnost nahlédnout do Jobsových méně známých let. Steve Jobs byl pozoruhodný muž, který chtěl prostřednictvím technologie sjednotit svět. A Chrisann Brennanová to ví lépe než kdokoli jiný. Poznala Steva na střední škole. Už tehdy věděl, že to v životě dotáhne daleko, že má na víc než ostatní a že má úspěch na dosah ruky. Kniha Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí vypráví velmi lidský příběh Jobsova vzestupu na vrchol z autorčiny jedinečné perspektivy jako jeho první přítelkyně, kamarádky, partnerky v rodičovství a stejně jako mnoho jiných objektu jeho krutosti. Brennanová s nadšením vypráví o idealistickém mladém muži, jehož poháněla touha změnit svět, o mladém otci, jenž popřel své vlastní dítě, a o člověku, který podcenil sílu lásky. Memoáry Chrisann Brennanové odkrývají lidskou stránku velkého mýtu Jobs. Je to kniha, která vám bez příkras, ale i bez zatrpklosti vylíčí skutečného Steva Jobse. Zaplňte prázdnou mezeru v životopise Steva Jobse.

Soutěž o tenhle literární kousek najdete na obvyklém místě a pustit se do ní můžete rovnou teď. Nezapomeňte si v profilu vyplnit adresu, kdo ji vyplněnou nemá, nemůže vyhrát!

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher