Facebook Twitter E-mail
27. září 2014

Nina Dobrev zamíří k Původním!

Pamatujete, jak jsme před několika týdny psali o tom, že bude další crossover mezi The Vampire Diaries (Upíří deníky) a The Originals? Tak konečně už víme něco více… v TO se totiž objeví Nina Dobrev!

Jenže jakou postavu Nina ztvární? Na to odpověděla Julie Plec, výkonná producentka TVD a TO: „Je spousta lidí, kteří by mohli přecházet z obou seriálů. Jenže když plánujeme naše crossovery, chceme to prolnutí mytologie The Vampire Diaries s mytologií The Originals udělat co nejlépe. Ve třetí sérii TVD byla představena jedna postava, která souvisela s Klausem (Joseph Morgan) a Elijahem (Daniel Gillies) a tím, jak se z nich stali upíři. Oba dva před dávnými časy milovali stejnou dívku, původní dvojnici Tatiu. Takže Nina Dobrev kvůli krátkému příběhu navštíví The Originals v páté epizodě, která se bude vysílat 3. listopadu.“

Plec dále prozradila, že přítomnost Tatii ukáže tu stránku, se kterou Původní bratři zápasí pořád dokola – neustále se oba zamilovávají do stejné dívky. „Z The Vampire Diaries víme, že ji oba dva, Klaus i Elijah, milovali. Takže v TVD to je, jako by se opakovala historie, jen se Stefanem a Damonem,“ řekla Julie a pokračovala: „A pak ji Esther (Alice Evans), jejich matka, zabila, aby z Klause mohla udělat nehybrida. K její postavě se váže spousta tajemství, skandálů, romance a také strašlivé tragédie. Vrátíme se do minulosti a uvidíme, jak se to všechno odehrálo.“

Proč se tedy Tatia objeví v The Originals až teď, 3 roky poté, co bylo její jméno zmíněno v The Vampire Diaries? „Na začátku jsme si stanovili určitá pravidla. Nechtěli jsme dělat crossovery jen tak, pro nic za nic. Ale v tomto konkrétním případě je Tatia součástí jejich minulosti. Je to něco, co jsme zmínili už hodně dávno, ale nikdy toho nevyužili,“ sdělila Julie Plec na závěr.

Pro připomenutí, v minulé seriálové sezóně proběhly mezi TVD a TO dva crossovery – nejprve se v New Orleans objevil Tyler a poté se Klaus a Rebekah na skok ukázali v Mystic Falls během sté epizody Vampire Diaries (5×11).


Tak co, jak se vám tento nápad zamlouvá? Těšíte se na další postavu, kterou ztvární Nina?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Illyria
před 134 týdny
Ono je to cele okolo Nikki & Ian & Nina dost divoke. A rozhodne si...
ajiska01
před 134 týdny
Nina ať mi fakt do TO neleze.Už jí mám dost v TVD pokud to není...
Sleslikslicka
před 134 týdny
Nic konkrétního, neni mi prostě sympatická :).

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY