Facebook Twitter E-mail
30. září 2014

Z Agents of S.H.I.E.L.D. vás opět zamrazí

Minulý týden odstartovala premiéra druhé řady oblíbeného seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., která mnohé fanoušky do jisté míry šokovala. V epizodě se představilo hned několik nových postav a s některými se budeme setkávat i nadále, ale těšit se můžete i na návrat postavy, která se v seriálu ukázala již minulou sérii.

Ve třetí epizodě, která se bude vysílat 7. října, k Agentům opět zavítá herec Dylan Minnette, který ztvárňuje Donnieho Gilla, marveláckého záporáka Blizzarda. Donnie se objevil ve dvanácté epizodě první série jako nadaný student akademie, kde studovali i Fitz (Iain De Caestecker) se Simmonsovou (Elizabeth Henstridge). Donniemu se podařilo sestrojit nebezpečný přístroj, který nakonec stál život jeho kamaráda. Donnie však během zničení tohoto přístroje nabyl novou superschopnost – dokáže zmrazovat předměty.

A právě tato schopnost by mohla pro svět znamenat nebezpečí. V nové epizodě se bude ředitel Coulson (Clark Gregg) se svým týmem snažit Donnieho najít, ovšem čas je bude tlačit, jelikož si stejný cíl vytyčila i Hydra. Úkolem S.H.I.E.L.D.u je dostat se k němu dřív. A aby toho nebylo málo, Simmonsová se ocitne v nějakém nebezpečí.


Jste rádi, že se opět setkáte se známou tváří? Jak se vám líbila premiéra druhé série?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 138 týdny
Mně se právě líbil, protože tam měli FitzSimmons víc prostoru. :)
Klik
před 138 týdny
Mne sa koniec poslednej časti páčil, trošku som z toho bola mimo. Ale na...
MoTAngel
před 138 týdny
Ten diel bol taký nudný, že som to vypla. Ani som to nedokázala celé pozrieť....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY