Facebook Twitter E-mail
2. října 2014

Chystá se trojitý crossover!

Crossover – tohle slovo je poslední dobou velmi populární a to hlavně v seriálovém světě. Tvůrci se snaží propojit „své“ seriály a nabídnout divákům něco nového, něco zajímavého, prostě něco, co tu nebylo. Abyste mi věřili, tak vás přesvědčím výčtem několika crossoverů o kterých jsme vás informovali v posledních týdnech.

Velké pozornosti se dostává připravovanému propojení mezi Arrowem a Flashem, fanoušci Vampire Diaries a The Originals se podobné zprávy také nedávno dočkali a tím výčet rozhodně nekončí. Například žlutá rodinka ze Springfieldu chystá návštěvu Griffinových, připravuje se na setkání s Planet Express a dokonce se utká i s verzí sebe samých.

Pořád to však není vše. Něco se chystá mezi Scorpionem a NCIS: Los Angeles a i originální NCIS připravuje protnutí s novinkou NCIS: New Orleans. A takhle bych jistě mohl pokračovat dál a dál…

Na tento trend se rozhodl zareagovat Dick Wolf a pravděpodobně si řekl, jak by to šlo překonat. A tak se na NBC rozhodli připravit dokonce trojitý crossover, nebo-li tři epizody ve kterých se spojí jednotky ze tří seriálů, aby společně vyřešily jeden případ.

Půjde o seriály Chicago Fire, Chicago P.D. a Zákon a pořádek: Útvar pro speciální oběti. Tato událost se chystá na listopad. Případ se otevře během epizody Chicago Fire (11.11.), poté se posune k Útvaru pro zvláštní oběti (12.11.) a uzavře se o hodinu později u Chicaga P.D. (12.11.).

Více podrobností o této unikátní události není známo, takže si budeme muset počkat a nechat se překvapit.


Jste fanoušky všech tří seriálů? Podíváte se na kompletní trojici dílů, nebo si to necháte ujít?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Veruuuu
před 154 týdny
Jak píšeš, já z toho teda opravdu radost nemám. Překládat LO se mi...
phoebess
před 154 týdny
podle mě spíš CPD tím množstvím crossoverů trpí, než aby mu bylo ke...
Pajky
před 154 týdny
:D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY