Facebook Twitter E-mail
3. října 2014

Disney XD obnovuje Rebely ještě před premiérou!

Zdá se, že stanice Disney XD velmi věří své novince Star Wars Rebels a počítá s ní i do další sezóny! Před několika okamžiky totiž oznámila, že seriálu s legendární značkou v názvu naděluje druhou sezónu, a to teprv den před premiérou té první.

„Globální očekávání, která se vážou k tomuto seriálu, už nemohly být větší. A já jsem pyšný, že mohu oznámit, že nám Lucasfilm připravil něco, co ještě překonalo tak vysokou laťku – umělecky i tematicky,“ řekl Gary Marsh, prezident a kreativní ředitelka Disney Channels Worldwide.

Kiri Hart, kreativní viceprezident Lucasfilmu k tomu dodal: „Reakce fanoušků na seriál byla úžasná a inspirující. Nemůžeme se dočkat dalších dobrodružství, která nás čekají.“

A má pravdu – Rebelové sklidili obrovský ohlas na letošním Comic-Conu. Disney jim navíc připravil jednu z největších premiér ve své historii – seriál odstartuje ve 163 zemích v celkem 34 jazycích včetně češtiny. Naladit si ho bude moct až 400 milionů domácností.

Děj seriálu je zasazen mezi filmové epizody III a IV Hvězdných válek. Sleduje osudy a dobrodružství posádky lodi Ghost – Jediho Kanana, pilotku Heru, pouličního teenagera Ezru, siláka Zeba, válečnici Sabine a droida Choppera – několika málo těch, co jsou ochotni se postavit Impériu. Budou čelit novým nepřátelům a protivníkům a přitom zažíhat plamen nově vznikající Rebelie.

Seriál začíná v pátek 3. října na Disney Channelu. Potom se přesune na Disney XD, kde bude pokračovat od pondělka 13. října.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 146 týdny
Dobře, vysvětlím ti to pomalu a jednoduše, protože zjevně vůbec nevnímáš, co se...
Carljack
před 146 týdny
K tvému textu o tom, že se mi tu snažíš vysvětlit něco, co mě vlastně...
mare
před 115 týdny
Mně se seriál líbí,super miluji vše kolem SW.Je to pro mě takový malý předkrm...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY