Facebook Twitter E-mail
8. října 2014

Chystají se knihy o Původních!

Rodinka Původních je na světě již přes tisíc let. Takže můžeme s klidem říci, že toho za ta léta prožili opravdu hodně! A proto se s požehnáním scenáristky a výkonné producentky The Vampire Diaries a The Originals, Julie Plec, vydá v příštím roce knižní trilogie právě o Původních…

Možná jste o tom slyšeli už dříve, tato informace není úplně nejčerstvější, avšak teď se na serveru ew.com objevily obálky a popisy všech tří knih. V tomto článku tak přinášíme jejich překlad.

The Originals: The Rise (Původní: Vzestup)

Vydání v USA: únor 2015
Popis: Původní sourozenci doufají, že s příchodem do New Orleans v roce 1722 uniknou své nebezpečné minulosti. Avšak když se Klaus zamiluje do nesprávné ženy, když Elijah hledá místo, které by mohli nazývat domov, a když Rebekah pronikne do vojenského tábora ve snaze najít spojence, dají do pohybu řetěz událostí, které by jim mohly zničit jejich nový život.


The Originals: The Loss (Původní: Ztráta)

Vydání v USA: duben 2015
Popis: Klaus, Elijah a Rebekah konečně přemohli čarodějky a vlkodlaky, a vybojovali tak nadvládu nad New Orleans. Avšak aby získal věc, po níž nejvíce touží, musí Klaus důvěřovat čarodějce, která by mohla na celou jeho rodinu uvalit starodávnou kletbu.


The Originals: The Resurrection (Původní: Vzkříšení)

Vydání v USA: červen 2015
Popis: Sourozenci Mikaelsonovi jsou rozhodnuti, že New Orleans bude navždy patřit právě jim. Jenže když se Elijah zblázní do krásné čarodějnice a Rebekah nachází klíč k nesmrtelnosti její rodiny, otěže jsou v Klausových rukou. Jeho touha po pomstě a moci může rozdělit tuto rodinu navždy…


Libí se vám tento nápad? A chtěli byste, aby se knihy dočkaly i českého vydání podobně jako Stefanovy deníky?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 149 týdny
Ja si objednávám v cestine všechny,prosila bych odeslat hned zítra adresu...
Michalenka
před 149 týdny
Ano!:D Bála jsem se, že to bude jako v původních knihách TVD, kde děj...
Klik
před 149 týdny
Ako keby ľuďom nestačilo že sa podľa kníh točia filmy,ešte sa ja podľa seriálov...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY