Facebook Twitter E-mail
2. listopadu 2014

Křižovatka smrti jako seriál?

Tvůrci seriálů našli inspiraci u dalšího filmového kousku. Po Shutter Island, The Mortal Instruments a trojici dalších se na seznam přidává i akční komedie Rush Hour (Křižovatka smrti), která si svou premiéru odbyla v roce 1998.

S projektem, jehož pilot si objednala stanice CBS, přišel Bill Lawrence (tvůrce Scrubs a Cougar Town), který se ujme i scénáře společně ze svým kolegou Blakem McCormickem. Projekt se ponese v podobném duchu jako filmová trilogie, kde se v hlavních rolích objevovali Jackie Chan a Chris Tucker. Tucker ztvárnil losangelského policistu zvyklého pracovat na vlastní pěst, který byl donucen spolupracovat s policistou z Hong Kongu (Chan).

Herecké obsazení zatím známo není a šance, že by se na projektu podílelo původní osazenstvo, je velmi malá. Warner Bros. má však údajně v plánu v pořadí čtvrtý film Rush Hour, ale zatím se na něm nepracuje. Také je důležité znínit, že i když byl objednán pilot k tomuto projektu, není garantováno, že se seriál vůbec dostane na televizní obrazovky. Tak dopadl například pilot k seriálu Beverly Hills Cop, který od stanice nakonec zelenou nedostal.


Jak se vám nápad zamlouvá? Sledovali byste případně seriálovou adaptaci filmů Rush Hour?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 133 týdny
Absolutně si nedovedu takovýto seriál bez Jackieho Channa a Chrise Tuckera...
IcePrincess
před 132 týdny
Srsly? Přesně, nedovedu si představit, že by tam Tucker s Chanem chyběli,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY