Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2014

Chasing Life bude žít o rok déle!

Dobrým zprávám dnes není konec! Stanice ABC Family oznámila, že své letní a v našich končinách velmi populární novince Chasing Life objednává druhou sérii!

Přesný počet epizod druhé řady dosud není znám. První série dostala celkem 20 epizod a vánoční speciál, který se na televizních obrazovkách objeví 9. prosince.

Rozhodnutí o prodloužení přichází téměř tři měsíce poté, co seriál odvysílal první polovinu série. Obnovení přitom rozhodně neměl jisté, co do sledovanosti spadá Chasing Life spíše do průměru, a to s 1,17 miliony diváků. Drama pojednává o mladé dívce, která musí čelit rakovině a volně vychází ze španělského dramatu stanice Televisa.

Seriál se přidává k novince Stitchers a prodlouženým stálicím Baby Daddy, The Fosters, Melissa & Joey, Pretty Little Liars, Switched at Birth a Young & Hungry. V pilotové fázi má stanice projekt Recovery Road. Mezi nedávno zrušené se řadí Mystery Girls a Twisted.


Jste rádi za obnovení seriálu? Těšíte se na nové epizody? Zaslouží si seriál pokračování?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 145 týdny
skvělé :)
Tomgellar
před 145 týdny
YES! skvělá zpráva
ševča
před 138 týdny
Seriál jsem zprvu viděla skepticky, pak na mě zapůsobil, takže to je dobře.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY