Facebook Twitter E-mail
12. listopadu 2014

Franklin a Bash se loučí

Franklin & Bash už se nového vůdce nedočká. Stanice TNT oznámila, že svou právnickou dramedy po čtvrté sérii ruší. Informace přichází jen týden po zvolení Kevina Reillyho novým ředitelem stanice. Seriál o dvou netypických advokátech zakončil svou čtvrtou a nyní i finální sérii na konci října.

Seriál dlouho těžil z vysokého zájmu mladého publika, nicméně ve čtvrté sérii sledovanost klesla na průměr 1,2 milionu diváků. Pokud by navíc dramedy pokračovala, musela by hledat nového showrunnera; spolutvůrce Kevin Falls totiž ukončil svou smlouvu se společností Sony a přešel do 20th Century Fox TV, kde vyvíjí drama Castlebar.

Reilly v čele TNT pokračuje v přeformování stanice spíše ke stylu serializovaného vyprávění po vzoru AMC a FX. K tomu učinil riskantní krok, oznámil totiž zdvojnásobení programového rozpočtu na jednu miliardu do roku 2018.


Mrzí vás konec této obdoby Kravaťáků? Nebo podle vás seriál nikdy nedosahoval kvality svého žánrového konkurenta?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kate23
před 123 týdny
Tak to snad ne :-( to byl jedinej právnickej seriál od dob Boston Legal...
dagsoftware
před 123 týdny
Tak toto ma mrzí. Už druhý zrušený právnický seriál z 2 obľúbených....
justynajohnson
před 123 týdny
právníky moc nemusím,ale tady se mi líbili a je to škoda

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break