Facebook Twitter E-mail
14. listopadu 2014

Konečná pro Perception

TNT očividně čistí svůj program, aby měla dostatek místa pro očekávanou novinku The Librarians. V uplynulých týdnech již stihla po třech sériích zrušit soap operu Dallas a po čtyřech řadách právnickou dramedy Franklin & Bash. Nyní se k těmto neúspěšným přidává další drama.

Stanice oznámila, že po třech letech ruší seriál PerceptionEricem McCormackem v hlavní roli. Zbylé epizody, které jsou naplánovány k vysílání od února 2015, odvysílány budou.

Herec ztvárnil doktora Daniela Pierceho, výstředního profesora s paranoidní schizofrenií. Toho kontaktuje FBI a najme ho, aby jim pomáhal řešit složité případy.

Třetí série musela – stejně jako dva zmíněné zrušené seriály – čelit úbytku sledovanosti. Ze 4,2 milionu diváků v první řadě spadl seriál na tři miliony ve druhé a 2,7 milionu ve třetí sezóně.

Z obnovených se tak na TNT vrátí pouze The Last Ship, Major Crimes, Murder in the First a závěrečná série Falling Skies. O svém osudu dosud nemá jasno Legends.


Perception je známý i v našich končinách. Patříte mezi jeho fanoušky? Mrzí vás konec seriálu? Jste zvědaví, jak to celé dopadne?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikola9
před 101 týdny
(:D no, jen počkej, to bude takový cliffhanger, že se z toho... že...
kneznaL
před 101 týdny
:-( To mě fakt naštvali. Už neví, co by zrušili. Další oblíbený seriál...
dagsoftware
před 101 týdny
Najprv Franklin a Bash, a teraz Perception (v nedávnej minulosti King &...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher