Facebook Twitter E-mail
7. dubna 2011

Nevěřte všemu...

…co je vám k věření předkládáno. Takovým heslem by se mohli řídit čtenáři serveru NYMag.com, kde se objevila citace Aleca Baldwina ohledně budoucnosti Studia 30 Rock. „Řeknu vám jednu věc – a to, že příští sezóna pro nás bude ta poslední,“ citují v článku jednu z hlavních hvězd seriálu. "V roce 2012 nám vyprší kontrakty a Tina bude mít skvělou kariéru se psaním filmů a režírováním. Bude z ní další Elaine May;

Není žádným tajemstvím, že představitel Jacka Donaghyho již delší dobu zvažuje, že by ze seriálu po příští sezóně odešel. Informaci o zrušení celého seriálu však samotná stanice NBC popírá a tvrdí, že o konci této oceňované komedie zatím nepadlo ani slovo. Byla to od Aleca Baldwina mystifikace za účelem zvýšení platu, nebo pouhá kachna? To řekne čas.

AKTUALIZOVÁNO: Pro Huffington Post se Alec vyjádřil, že chtěl samozřejmě říct, že pouze jeho dny by mohly být v seriálu sečteny.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Maroon
Autor je velkým fanouškem amerických seriálů a letitým překladatelem The Office. Má rád společenský život, dobré pivo a nepřežil by den bez sdělovacích prostředků.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maroon
před 295 týdny
Alec Baldwin a Miroslav Kalousek, pokud se tahle zpráva ukáže jako opravdové...
Dadulinka
před 295 týdny
Tak doufám, že je to jen novinářská kachna, nebo vtípek za strany Aleca...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher