Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2014

Castle: Společnice 3XK Annie Wersching je zpět na místě činu

V druhé polovině sedmé řady seriálu Castle (Castle na zabití) se mohou fanoušci těšit na návrat jedné z klíčových postav, která se představila minulou sérii. Showrunner seriálu, David Amann, prozradil, že herečka Annie Wersching si po Novém roce zopakuje svou roli v Castlovi.

Poprvé se objevila v deváté epizodě šesté série jako Kelly Nieman, špičková lékařka specializující se v oboru plastické chirurgie. Podle všech informací je společnicí (nebo dokonce přítelkyní) obávaného Trojitého vraha (3XK), Jerryho Tysona (Michael Mosley), který Castla (Nathan Fillion) s Beckettovou (Stana Katic) trápí již několik let. Nieman byla jeho spolupachatelkou v sérii vražd, kdy jeho obětím pomocí plastické chirurgie vytvořila tváře kopírující podobu Lanie (Tamala Jones) a Esposita (Jon Huertas).

Wersching má poslední dobou velmi nabitý program. Kromě Castla se brzy představí v novém policejním seriálu Bosch (jehož pilot byl odvysílán již v únoru) a v létě jste ji mohli vidět ve scifi novince Extant. Pamatovat si ji můžete i ze seriálů 24 hodin jako Renee Walker nebo General Hospital jako Ameliu Joffe.

Letos se Castle s diváky rozloučí 8. prosince vánočně laděnou epizodou a na nové epizody se můžete těšit již v lednu 2015.


Těšíte se na návrat Annie Wersching? Baví vás zápletky věnující se 3XK?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 136 týdny
Já bych radši, kdyby se vrátil 3XK, ale vzhledem k tomu, že Mosley hraje...
wexzuz
před 136 týdny
Wau. To se nám to zase trošku komplikuje. Už se tĕším :-)
ševča
před 131 týdny
Cokoliv s dějovou linií 3xK beru. Mosley by byl lepší, jak říká Pajky, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY