Facebook Twitter E-mail
11. prosince 2014

William Shatner odcestuje do Haven

Možná už jste během předchozích týdnů slyšeli o tom, že kanadský herec William Shatner bude hostovat v druhé polovině páté série Haven. Tak teď už můžeme tuto zprávu s jistotou potvrdit!

O jeho postavě toho však bohužel zatím moc nevíme. Jisté je, že Shatner se příští rok objeví ve čtyřech epizodách a v celkem dost důležité roli – jeho postava může navždy ovlivnit osud městečka Haven a tamních obyvatelů s Potížemi.

Fanoušci sci-fi si tohoto herce jistě pamatují ze Star Treku jako kapitána Kirka. Během své kariéry ztvárnil bezpočet seriálových a filmových rolí, znát jej tedy můžeme například z Boston Legal, $#*! My Dad Says, 3rd Rock from the Sun, T.J. Hooker či jeho nedávných hostování v seriálech Hot in Cleveland, Rookie Blue a Psych. Narodil se 22. března 1931 v Montrealu v Kanadě.

Druhá část páté série Haven se bude na stanici Syfy vysílat příští rok. Zatím není jasné, zdali se odvysílá v hlavní seriálové sezóně na podzim stejně jako letos první část, nebo již přes léto. Záležet totiž bude zejména na tom, jestli se bude jednat o závěrečné epizody celého seriálu či bude Syfy počítat s další sérií.


Bude Shatnerova postava nějak příbuzná s Marou / Audrey? A jaké bude mít spojení s Potížemi? Napište nám svoje názory a spekulace do komentářů!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 140 týdny
Tohle mě hrozně rozesmálo, když jsem s ním viděla tu ukázku. :D
_karel_
před 140 týdny
Hm, tohohle herce rád nemám, ani trochu, a bude mi tam vadit bez ohledu na to,...
justynajohnson
před 140 týdny
Me je nesympatický a tak nevím jak budu reagovat,ale zatím nedělám ukvapený...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY