Facebook Twitter E-mail
14. prosince 2014

Criminal Minds představí další spin-off

Seriál Criminal Minds (Myšlenky zločince) se i po deseti sériích těší velkému zájmu ze strany fanoušků, o čemž vypovídají stále vysoká čísla ratingů. Stanice CBS se rozhodla, že tento seriál rozšíří a začala pracovat na novém projektu, který by byl spin-offem této úspěšné kriminálky.

O názvu projektu se ještě nerozhodlo, stejně tak jako o jeho obsazení. Objednaný pilot se však začne natáčet již v únoru, takže casting bude brzy v plném proudu. Tato epizoda bude poté odvysílána jako jeden z dílů desáté série Criminal Minds, čímž bude spin-off divákům představen. Děj se bude soustředit na speciální útvar FBI, jehož členové budou pomáhat americkým občanům, kteří se dostanou do potíží někde v zahraničí. Scénáře se ujme showrunnerka Criminal Minds, Erica Messer, která bude společně s Markem Gordonem a Nickem Pepperem plnit i funkci výkonné producentky.

Seriál se již v roce 2011 jednoho spin-offu dočkal, avšak Criminal Minds: Suspect Behavior byl zrušen po pouhých třinácti epizodách. Větší úspěch se svými spin-offy slaví seriály CSI a NCIS, které letos na své seznamy dokonce přidaly každý po jednom spin-offu.


Jste fanoušci spin-offů? Myslíte si, že by si nový spin-off Criminal Minds našel na televizních obrazovkách své místo?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 139 týdny
Ani jsem nevedel ze moje oblibena krimilka mela spin-off.
Mania Dardeville
před 139 týdny
Oh, tak doufám, že buď to bude o mnoho lepší než Suspect Behavior, nebo to...
Carnastea
před 139 týdny
Já přestala sledovat Criminal Minds, přestaly mě bavit, myslím, že kolem 7....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY