Facebook Twitter E-mail
26. prosince 2014

Extant: Kdo se vratí ve druhé sérii?

Letošní scifi novinka Extant byla jedním z nejočekávaněj­ších seriálů léta. Podle mnohých však nevyužila svého potenciálu a většina diváků byla po zhlédnutí spíše zklamaná. To se podepsalo i na číslech ratingů. Zatímco premiéru sledovalo 9,6 milionu diváků s ratingem 1.6, finále kleslo na 5,4 milionu diváků s ratingem 1.0. Navzdory tomu byl Extant v říjnu obnoven pro druhou sérii, o které se nyní objevují první zprávy.

Jelikož se bude hlavní dějová linka soustředit na Molly (Halle Berry) a její hledání po svém mimozemském synovi, některé z původních postav, se kterými se fanoušci v první sérii pravidelně setkávali, se v seriálu již objevovat nebudou nebo se tam jen mihnou v několika epizodách. Již nyní se ví, že si v druhé sérii nezahrají herci Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto) a Michael O’Neill (Alan Sparks). Mezi ty, kteří si v několika epizodách alespoň zahostují, patří představitel Mollyina manžela Johna, Goran Visnjic, a představitelka její kamarádky Sam, Camryn Manheim.

Kromě Halle Berry se však můžete těšit na úplný návrat jejího seriálového syna, androida Ethana v podání Pierce Gagnona, a také na Grace Gummer, představitelky Julie Gelineau, která pomáhala Ethana sestavit. Dále se objeví i nové postavy, jejichž castingy jsou zatím v plném proudu.


Co na to říkáte vy? Jste se změnami spokojení? Těšíte se na druhou sérii?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Iveta Kovářová
před 130 týdny
No nevím viděla jsem 2 díly z první serie i když má tedy 13 dílů....
justynajohnson
před 130 týdny
Halle Berry je ve svých filmech super,ale v seriálu?Mě teda moc nebaví...
kneznaL
před 130 týdny
První sérii jsem dokoukala ze setrvačnosti. Ale tohle už mě nezajímá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY