Facebook Twitter E-mail
18. ledna 2015

Stan Lee si střihne cameo v Agent Carter

Stanice ABC nedávno představila novinku ze světa Marvelu Agent Carter a nyní se objevila zpráva o účasti komiksové legendy, Stana Lee.

Ano je to tak, člověk který vytvořil Spider-Mana, Neuvěřitelného Hulka a mnoho dalších postat se objeví v epizodě seriálu Agent Carter s názvem The Blitzkrieg Button, která je naplánovaná na 27. ledna. Při své roli bude hrát člověka, který „má krátkou interakci“ s Howardem Starkem (Dominic Cooper).

Stan Lee, bývalý prezident a předseda vydavatelství Marvel Comics, je známý pro svou oblibu objevit se v televizních a filmových produkcích společnosti Marvel. Vytvořil mnoho postav, ze kterých Marvel momentálně těží a agentka Peggy Carterová (Hayley Atwell) je jednou z nich.

V posledních letech se v cameo rolích objevil ve filmech Strážci Galaxie či Kapitán America: První Avenger, ale byl i v dalším televizním seriálu od Marvelu, Agents of S.H.I.E.L.D..


Co říkáte na cameo Stana Lee? Těšíte se na jeho vystoupení? Jakou postavu si podle vás zahraje?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 126 týdny
jinak měl cameo i v seriálu Heroes kterej neni od Marvelu
Karel.handball
před 126 týdny
Stan Lee hraje ve všech Marvelovkách, dřív nebo později by se určitě objevil :D...
wenom64
před 125 týdny
Tak ta role nebyla moc dlouhá, taková jeho klasika, ale příjemný překvapení :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY