Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2015

Ray Donovan láká pro třetí sérii hvězdné posily

Seriál Ray Donovan se v létě vrátí na obrazovky stanice Showtime se svou třetí sérií. A již nyní začíná pořádně zbrojit na nadcházející ročník. Dnes vám představíme hned trojici herců, kteří Rayovi (Liev Schreiber) v nové zkomplikují život.

Nejprve se představí prominentní filmový producent a miliardář Finney, a právě ten si objedná služba Raye, aby zachránil svou rodinu z potencionálně katastrofické situace. Ti dva spolu pak uzavřou velmi silné spojenectví.

V této roli se představí Ian McShane. Ten se naposledy objevil v American Horror Story, ale fanoušci ho budou znát především z role Ala Swearengena ze seriálu Deadwood. Právě fanoušci Deadwoodu se mohou zaradovat nad malým shledáním, v seriálu totiž hraje také Paula Malcomson, Rayovu manželku Abby. Není známo jestli se společně objeví před kamerou, ale předchozí zkušenosti po tom přímo volají.

K němu se připojí Katie Holmes. Ta se proslavila rolí Joey v seriálu Dawson's Creek (Dawsonův svět), ale vidět jste ji mohli i v seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) či minisérii The Kennedys (Kennedyové). Zahraje si chytrou a inteligentní podnikatelku Paige, která je dcerou Andrewa Finneyho.

Třetí posilou do party je Leland Orser. Toho mají v paměti hlavně fanoušci seriálu ER (Pohotovost), kde si zahrál doktora Luciena Dubenka.

Díky jeho přítomnosti se vrátíme ke klíčové vraždě z první série, což je opravdu špatná zpráva pro Raye. Orser se k obsazení připojí jako otec Romero, který vyšetřuje vraždu pedofilního kněze.

V průběhu ledna se na tiskové konferenci nechal slyšet prezident stanice Showtime David Nevins, že třetí série Raye Donovana je první série bez Ann Biderman u kormidla a proto se možná dostaneme i trochu „mimo rodinku Donovanových“. Natáčení začalo 26. ledna a vysílání třetí řady je naplánováno na léto.


Těšíte se na třetí řadu Raye Donovana? Co říkáte na nové posily?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 133 týdny
Tak dcera Katie by mohla moji pozornost získat :-)
Destinytte
před 133 týdny
Mě to už nějak neba. :/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY