Facebook Twitter E-mail
9. května 2008

Krimi Třetí hlídka na AXN

V květnu AXN uvede premiérové díly úspěšného seriálu Třetí hlídka

AXN jako první stanice v České republice odvysílá seriál Třetí hlídka. Jednotlivé díly poběží na AXN od úterý 27. května každý všední den ve 20:00.

Třetí hlídka je určena pro všechny závislé na adrenalinu. Diváci se mohou těšit na policisty, hasiče a záchranáře, ale i na romantiku. Producent seriálu John Wells stojí za seriálem Pohotovost, což už je samo o sobě zárukou toho, že bude seriál akční jízdou plnou nebezpečí a dostojí kvalitám svého seriálového předchůdce. Není divu, že si během svých šesti sezon získal pozornost milionů televizních diváků.

Děj se odehrává v New Yorku a sleduje hrdinské činy skupiny oddaných policistů, hasičů a záchranářů, jejichž pracovní směna se odehrává mezi třetí a jedenáctou hodinou ranní, a proto je nazývána jako „třetí hlídka“. Realisticky zobrazuje život všech tří pohotovostních služeb města New York v jeho nebezpečných i krásných stránkách. Seriál je zaměřen na životy hrdinů všedního dne, kteří každodenně riskují své životy, aby mohli zachránit ty naše. V prvním dílu se představí dva nováčkové v pohotovostních službách. Tyrone Davis junior je mladým policistou, který je přidělen ke starému parťákovi svého otce – k Johnovi „Sully“ Sullivanovi, zatímco Carlos se stává novým členem u záchranářů. Carlos jezdí v sanitce společně se dvěma staršími záchranáři, kterými jsou Monte „Doc“ Parker a Jerry Mankowitz. Ovšem hned během prvního dne ve službě dojde k nehodě způsobené mladou opilou řidičkou, a na Carlose je toho příliš. Davise při prvním dnu ve službě zase pozvrací při potyčce opilec. Skvělý začátek!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Veronika
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY