Facebook Twitter E-mail
3. března 2015

The Originals: Tetička Dahlia na scéně!

Každý divák The Originals ví, že Mikaelsonovi jsou celkem velká rodina. Často to mezi jednotlivými členy skřípe, někdy se však – zejména část Původních sourozenců – dokáží stmelit. Jenže teď je čeká další výzva… na scéně se objeví Dahlia, mocná čarodějka a mladší sestra Esther!

Během včerejšího večera jsme se dozvěděli, kdo Dahliu bude hrát. Myslím, že se určitě zaradují všichni fanoušci sci-fi, jelikož to bude v tomto žánru známá tvář – tetu Původních upírů totiž ztvární Claudia Black!

Během druhé série jsme se dozvěděli, že Dahlia pomohla Esther s kouzlem plodnosti. Má to však jeden háček – Dahlia si nárokuje všechny prvorozené v každé generaci rodiny Mikaelsonových. A teď, když má Klaus (Joseph Morgan) vlastní dítě, je Hope ve velkém ohrožení. Pomůže svému bratrovi navrátivší sestra Freya (Riley Voelkel), kterou si kdysi dávno Dahlia odvedla?

S Dahliou se poprvé setkáme v epizodě 2×16. A není to tak dávno, co výkonný producent Michael Narducci naznačil, že v seriálu právě vztah Dahlii a Freyi prozkoumáme: „Je-li Freya stále naživu, znamená to, že tam někde je i Dahlia. Jaký však bude jejich vztah?“ No, to se nejspíš dozvíme v příštích epizodách…

Claudia se narodila 11. října 1972 v Sydney v Austrálii a známá je především díky Farscape a Hvězdné bráně. Vidět jsme ji mohli například i v seriálech Haven, Moonlight, NCIS či 90210.


Co myslíte, bude Dahlia stejně nepříjemná a zlá jako její sestra, nebo bude ještě horší?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fifipek
před 129 týdny
Perfektní volba, už dlouho jsem čekal, kde se Claudia Black objeví a ejhle...
LenkaTalaskova
před 129 týdny
Claudia Black, to potěšilo!
IcePrincess
před 129 týdny
Claudii mám zafixovanou jako Valu, ale s tím rozdílem, že já jí nesnášela....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY