Facebook Twitter E-mail
15. března 2015

Sheen vrací úder Lorremu. O měsíc později.

Od finále sitcomu Dva a půl chlapa (Two and a Half Men) je to už téměř měsíc, ale až nyní se Charlie Sheen rozhodl reagovat na způsob, jakým byl seriál ukončen. Nespočet fanoušků byl koncem seriálu rozhořčen a zklamán. A ani Sheen to nevidí jinak.

Jak už možná víte, v posledních chvílích seriálu si tvůrce seriálu Chuck Lorre rozhodl naposledy vyřídit účty s Charliem Sheenem, a sice shozením piána na cameo jeho postavy, kterou v seriálu hrál po osm sérií. Obecně se v posledním dvojdílu vyskytlo mnoho urážek na Sheenovo jméno, konkrétně například na jeho neúspěch se seriálem Anger Management. Sheen se rozhodl s menším zpožděním na celý konec seriálu reagovat, samozřejmě s pořádnou dávkou názorů přímo od srdce, na které už jsme si víceméně zvykli.

„Je mi jedno, jestli žije, nebo umře. Takhle se snížit, chovat se tak nevyspěle a pitomě? A přímo mně do tváře? Tam, kde žiješ, se musíš cítit bezpečně, ty z***e. To vážně musíš.“

V poslední epizodě, která byla vysílána 19. února, se na konci závěrečných titulků objevila jedna z Lorreho tradičních vanity cards, ve které bylo řečeno něco málo k situaci ohledně finále Dva a půl chlapa. Lorre prozradil, že Sheenovi byla nabídnuta role ve finále seriálu, které mu vydělávalo jmění, jenže Sheen měl lehce odlišnou představu, se kterou Lorre nesouhlasil.

„Vím, že hodně z vás asi zklamalo, že jste v dnešním finále neviděli Charlieho Sheena. Do záznamu říkám, že mu byla nabídnuta role. Náš nápad byl takový, že by v poslední scéně šel ke dveřím, zazvonil na zvonek, otočil se, podíval se přímo do kamery a začal šíleně povídat o nebezpečí braní drog. Vysvětlil by, že nebezpečné jsou jen pro průměrné lidi. Že on nebyl průměrný. Že byl ninja bojovník z Marsu. Že byl neporazitelný. A poté by na něj spadlo piáno. Přišlo nám to vtipné. Jemu ale ne. Místo toho chtěl, abychom napsali srdceryvnou scénu, která by ho navrátila do primetimu americké televize v novém sitcomu Harperovi, ve kterém by hrál spolu s Jonem Cryerem. To nám taky přišlo vtipné.“


Jak to vidíte vy? Jste spíše na Sheenově, nebo na Lorreho straně?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
před 90 týdny
Na druhou stranu to pořád mělo stejnou sledovanost jako jiný komedie na FX...
Hermes
před 90 týdny
ja skor súhlasim s sheenom ked som docitala aky mal byt povodny koniec...
Anduska
před 90 týdny
To chtěl Lorre opravdu provést tu poslední scénu se Sheenem takhle? Ještě hůř,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher