Facebook Twitter E-mail
25. března 2015

Looking končí, o závěr ale nepřijdeme

Aktualizováno: Looking odvysílá svůj závěrečný film v sobotu 23. července 2016 na HBO.

Po dvou letech na HBO se Looking (Hledání) došel na konec své cesty. Stanice dnes oznámila, že seriál po druhé sérii zruší. O uzavření příběhu ale nepřijdeme, jelikož HBO plánuje odvysílat speciál, aby seriál neskončil cliffhangerem z druhé řady.

„Po dvou letech sledování Patricka a jeho úzce spjaté skupiny přátel v San Franciscu odvysílá HBO závěrečnou kapitolu jejich cesty formou speciálu,“ uvedl zástupce stanice v oficiálním vyjádření. „Těšíme se na sdílení tohoto dobrodružství s věrnými fanoušky seriálu.“

Druhá řada skončila v neděli cliffhangerem, kdy se Patrick musel rozhodnout mezi svou současnou romantickou známostí Kevinem a svým bývalým Ritchiem. Rozhodnutí o uzavření příběhu speciálem je stejné jako u seriálu Hello Ladies, který byl zrušen po první sérii.

Looking nikdy nebyl pro HBO hit. Seriál si nedokázal získat velkou diváckou základnu, nicméně zaujal menší, leč věrné publikum. Oznámení o obnovení pro druhou řadu přišlo s tím, že se počet epizod navýší z osmi na deset. Ani to však seriálu nepomohlo, finále v neděli sledovalo 298 tisíc lidí.

Z komediálních novinek má nyní HBO na skladě The Brink, Vice Principals a Ballers.


Sledovali jste Looking? Mrzí vás, že se seriál třetí řady nedočká? Jste rádi, že příběh bude uzavřen alespoň formou speciálu?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 66 týdny
Závěrečný film bude na HBO odvysílán v sobotu 23. července!
nipandelm
před 66 týdny
Jupí! :-)
rebeccacarf
před 65 týdny
To je dobře :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY