Facebook Twitter E-mail
6. dubna 2015

Vstane Full House z mrtvých?

Již před pár měsíci začaly probíhat vášnivé diskuze, které naznačovaly, že seriálová klasika Full House (Plný dům) se vrátí na televizní obrazovky v podobě spin-offu. Zprávu tenkrát doprovázela spousta dohadů ohledně vedení i obsazení, avšak poté tohle téma vyšumělo. Nyní se objevují nové informace, které mají již konkrétnější podobu a objednávka seriálu je skutečně na spadnutí.

Zachráncem je opět Netflix, který v poslední době navyšuje svou seriálovou nabídku skutečně ve velkém. V plánu je objednávka 13 epizod, které by byly odvysílány pod názvem Fuller House (Plnější dům). Zástupci Netflixu sice odmítli celou záležitost komentovat, ale ze zdrojů vyplývá, že k oficiální objednávce zbývá už jen krůček. Přesto však ještě není nic jisté.

Děj se tentokrát nebude soustředit na celou rodinu Tannerových. V čele bude stát nejstarší z dětí, D.J. (Candace Cameron Bure), společně se svou potrhlou nejlepší kamarádkou Kimmy (Andrea Barber). Ovšem nemusíte být smutní, legendární trio John Stamos (Jesse), Bob Saget (Danny) a Dave Coulier (Joey) plánují v seriálu hostovat. Scénáře se ujme tvůrce původního sitcomu, Jeff Franklin, který se společně s Thomasem L. Millerem a Robertem L. Boyettem (také původní členové) ujme i funkce výkonného producenta. Stejný zůstává i formát projektu a bude se tedy jednat o multikameru.


Jste fanoušky Full House? Uvítali byste, kdyby se seriál skutečně vrátil na televizní obrazovky?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 128 týdny
Proboha, ať nevstává! Humor je kolikrát hrozná bída, moc moralizování, ale je...
mite1
před 128 týdny
Vím, že se jednalo o apríl, ale abych pravdu řekla, kdyby oživili seriál...
ševča
před 127 týdny
Nás možná ne, ale v USA je to prakticky klasika.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY