Facebook Twitter E-mail
17. dubna 2015

Agents of S.H.I.E.L.D.: Maria Hill opět na scéně!

Maria Hill. Bývalá vysoce postavená agentka S.H.I.E.L.D.u, nyní zaměstnankyně Stark Industries. Jejího jména jsme si mohli všimnout na staré zprávě v nejnovější epizodě Agents of S.H.I.E.L.D.. A brzy ji uvidíme z masa a kostí…

Herečka Cobie Smulders, která se proslavila rolí Robin v How I Met Your Mother, totiž v talkshow Jimmy Kimmel Live! prozradila, že se jako Maria Hill objeví v jedné z nadcházejících epizod Agentů.

Maria byla v MCU poprvé představena v Avengers, větší roli pak měla ve filmu Captain America: The Winter Soldier. A těšit se na ni můžeme i v očekávané novince Avengers: Age of Ultron, která dorazí do kin posledního dubna.

Cobie se objevila už ve dvou epizodách první série. Bude to tak její třetí účinkování v seriálu: „Někdy se objevím, abych spojila oba světy – filmy a seriál – dohromady,“ uvedla. A že by to byla ona, kdo dostane svůj vlastní spin-off?


Tak co myslíte, jakou bude mít Hillová spojitost s dvojkou Avengers?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

manro
před 91 týdny
Snad to trošku oživí SHIELD už začíná být nuda.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher