Facebook Twitter E-mail
7. května 2015

CW prodlužuje iZombie!

Stanice CW si asi nic nenechá až na poslední chvíli. Po jejích velkých povánočních obnovovacích žních už pouze tři seriály neměly dosud o svém osudu jasno. Jedná se o novinky iZombie a The Messengers, které byly obě nasazeny až v midseason, a dále o veterána Hart of Dixie.

CW dnes oznámila radostnou zprávu pro fanoušky prvního zmíněného seriálu. Bylo rozhodnuto, že se iZombie vrátí v příští sezóně s druhou řadou. Prozatím není známo, kolika nových epizod se fanoušci dočkají, a stejně tak to, zda bude iZombie nasazen od podzimu, nebo opět v midseason.

Drama od Roba Thomase mělo i přes štědré obnovování na stanici druhou řadu jistou. Seriál měl premiéru na začátku roku, provázely ji slušné recenze ze strany kritiků a nadšené ohlasy od fanoušků. Pilotní epizoda získala rating 0.8 a 2,30 milionu diváků. Další díly se v ratingu ustálily na čísle 0.7, které je pro stanici velmi dobré.

Nyní tedy neví osudy svých seriálů na CW pouze fanoušci Hart of Dixie a The Messengers. Předpokládá se ale, že obě dramata budou v této sezóně ukončena. Stanice má v plánu předvést svou Upfronts prezentaci 14. května.


Sledujete iZombie? Těší vás, že se seriál dočká pokračování? Zaslouží si obnovení na úkor The Messengers?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 118 týdny
asi tak :D jsem zvědavá, jestli to je fakt prevít nebo ne
ševča
před 118 týdny
To je super. Konečně něco pro fanoušky Buffy a VM. Už dlouho tu něco podobného...
MarikaSmerk
před 114 týdny
To je paráda. Protože se mi tento seriál přímo trefil do vkusu a je podle mně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY