Facebook Twitter E-mail
8. května 2015

About a Boy třetí řadu nedostane

Před pár minutami jsme psali, že se osud komedie About a Boy dosud neví. Rychlost tiskových zpráv je ovšem větší než rychlopsaní bleskovek :-) Stanice NBC oznámila, že půlhodinovka třetí řadu nedostane.

Podobně jako u Marry Me, ani zde se s prodloužením nepočítalo. V loňské sezóně, kdy byla komedie nasazena na midseason, se z ní stalo jedno z velkých překvapení. Nasazení po realitce The Voice velmi prospělo a seriál s vysokými ratingy bez problémů proplul do nové sezóny.

Letos to byl ale obrat o 180 stupňů. Sledovanost prudce spadla (z 1.8 loni na 0.8 letos), dokonce mnohem více byl pokesl vidět u celkové sledovanosti (7,4 milionu vs. 2,8 milionu). Seriál byl v únoru stažen z vysílání bez jakékoliv zprávy o tom, kdy (a zda vůbec) budou zbylé epizody dovysílány.

Seznam nerozhodnutých seriálů se pomalu začíná krátit. U NBC se jedná o komedie One Big Happy a Undateable a dramata A.D.: The Bible Continues, American Odyssey, The Mysteries of Laura a The Slap.


Mrzí vás zrušení About a Boy? Jak si seriál dokázal udržet kvalitu ve druhé řadě? Doufáte, že budou zbylé natočené díly odvysílané?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY