Facebook Twitter E-mail
11. května 2015

Žádné překvapení. Weird Loners zrušen.

Zase jsme o krok blíže ke kompletnímu vybarvení naší tipovací tabulky kdo přežije. Stanice Fox dnes rozhodla o posledním seriálu, který zatím nevěděl s jistotou svůj osud. Přiznejme si ale, že se toto rozhodnutí dalo čekat.

Letošní midseason novinka Weird Loners končí po první sérii. Komedie s hvězdným obsazením v čele s Becki Newton a Zacharym Knightonem se nových epizod nedočká.

Není se čemu divit. O seriálu se od jeho objednání loni na jaře téměř vůbec nemluvilo, stanice Fox do něj nevynaložila žádné finance k propagaci. Když ho na konci března nasadila do programu, téměř nikdo si toho nevšiml. Pilotní epizoda získala rating pouze 0.7 a jen 1,9 milionu celkových diváků. Toto číslo v dalších týdnech mírně kleslo, dosud poslední díl skončil na výsledku 0.6 a 1,5 milionu diváků.

Když nepočítáme animáky, kterými je stanice proslulá, v jejím repertoáru zbývají nyní pouze půlhodinovky Brooklyn Nine-Nine, The Last Man on Earth, New Girl (Nová holka) . Pro příští sezónu má Fox objednané komedie Grandfathered, The Guide to Surviving Life a The Grinder.


Sledovali jste Weird Loners? Mrzí vás zrušení seriálu? Nebo to byla jen pouhá odpočinková výplň jarních večerů?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 123 týdny
seriál docela ptákovina, ale hrála v tom Becki Newton, tak to jediný mě...
Vxxx
před 123 týdny
Sleduju, ale nijak nezamrzí. Opravdu hrozná blbost. Ale upřímně jsem se...
janakulka
před 123 týdny
Pozrel som pilot + druhy diel a odpískal to. Ten seriál nepriniesol bohužial...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY