Facebook Twitter E-mail
27. května 2015

Netflix obnovuje další seriál!

Streamovací služba Netflix se pěkně rozrůstá. Nejen, že každou chvíli objednává nové původní seriály z vlastní dílny, ale těm stávajícím stále naděluje nové série. To je ten případ i nyní. Komedie Grace and Frankie, jejíž první série je online dostupná od 8. května, se vrátí v příštím roce s druhou sérií.

Grace a Frankie jsou odjakživa zapřísáhlé nepřítelkyně. Jejich životy jsou ale obráceny vzhůru nohama, když jim jejich manželé při společné večeři oznámí, že jsou do sebe zamilovaní a chtějí se vzít. Obě dámy, kterým je již přes 70 let, musí začít život odznova, a to ve velmi rušném 21. století. Člověk by řekl, že dámy budou chudinky, ovšem pravdou je, že oba manžele z jejich rozhodnutí nemůžeme vinit. Grace je sarkastická, sebestředná a vtíravá. Robert z ryzího srdce věří, že když ji opustí, bude Grace šťastnější. Frankie je trošku méně nepříjemná a její manžel Sol ji miluje, jen ne tím potřebný způsobem. Frankie je hodně uvolněná a vždy dobře naladěná, i když po překvapivé novince ji začne sžírat hořkost.

V hlavních rolích září Jane Fonda a Lily Tomlin, u kterých se jedná o první společný projekt od roku 1980, kdy spolupracovaly na komedii 9 to 5. Herecké obsazení doplňuje Martin Sheen, Sam Waterston, June Diane Raphael, Ethan Embry, Brooklyn Decker, Baron Vaughn, Geoff Stults, Joe Morton, Barry Bostwick a Ernie Hudson.

Na Netflixu se tak všechna původní dramata a všechny komedie dočkají nových sérií. Na komediálním poli kromě Grace and Frankie má „stanice“ ještě Unbreakable Kimmy Schmidt, který odkoupila od NBC, a animák BoJack Horseman.


Zkusili jste Grace and Frankie? Je tato komedie vaším šálkem kávy? Jste rádi, že se dočká druhé řady?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 116 týdny
Grace and Frankie si to rozhodně zaslouží! :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY