Facebook Twitter E-mail
10. srpna 2011

Jeff Fahey a Justin Hartley v Chuckovi

Sezóna se nezadržitelně blíží ( i škola :/ ), a tak na povrch vyplouvají další a další informace. Tato se týká 5., finální řady NBC seriálu Chuck. Justin Hartley ze Smallville zanechal na svém Twitteru zprávu, že si skvěle užil natáčení a bylo potvrzeno, že si zahraje v 2. epizodě po boku „ztraceného Jeffa Faheye (alias Franka Lapiduse z Lost). Fahey bude hrát Karla Sneijdera, který byl jako šéf diamantové společnosti s doly v JAR v minulosti vyšetřován CIA pro domnělou kriminální činnost, ale nikdy na něj nic nenašli. Hartley si zahraje Wesleyho Sneijdera, Karlova pohledného mladšího bratra. Darthmouthem a Oxfordem vzdělaný antropolog Wesley dělá vždy vše proto, aby se držel co nejdál do bratrova byznysu, protože nechce mít nic společného se světem špionáže a agentů. Samozřejmě…nemá moc na výběr, když ho Karlovi nepřátelé unesou. Karl je proto nucen vyhledat pomoc u Carmichael Industries.

Nezmeškejte 21. října (u nás 22.) premiéru Chuckovy 5. a poslední řady. Epizoda s Hartleym a Faheyem bude odvysílána následující týden. Přehled premiér dalších seriálů zde.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
hodně dávno
nn normálně od 21. října v pátek ;) (teda u nás v sobotu :D)
Salem
hodně dávno
jenže ta půlsezóna bude poslední
ragelly
hodně dávno
Btw. docela pěkně se to pro Smallvilláky rozjíždí :) Justin v Chuckovi,...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY