Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2015

Hvězda ze Smash ozáří Girlfriends' Guide to Divorce

Televizní stanice Bravo v loňském roce představila svůj první původní skriptový seriál, drama Girlfriends' Guide to Divorce. To se již během vysílání první řady dočkalo prodloužení pro druhou sérii.

Nová řada se rychle blíží a na veřejnost začínají vyplouvat castingové informace o nových postavách. Bylo oznámeno, že se ve druhé sérii nově objeví Megan Hilty (Smash), Maury Sterling (Star Trek: Enterprise), Aaron Staton (Mad Men), Barry Bostwick (Spin City) a Lesley Ann Warren (In Plain Sight) .

Sterling získal vedlejší roli Frumpkinse, který je nejlepší přítel Abby a bývalý manžel Jo. Do Los Angeles přicestuje proto, aby byl blíže své dceři. Hilty ztvární Charlene, jižanskou nevinnou krásku, která je za Frumpkise provdaná. Staton se k obsazení přidává jako JD, nová romantická známost pro jednu z žen.

Jelikož Abby se na veřejnosti prozatím neztrapnila ve všech možných ohledech, seriál se rozhodl představit také její rodiče. Rolí George a Diny se ujmou Bostwick a Warren.

Druhá série se aktuálně natáčí ve Vancouveru v Kanadě, na televizních obrazovkách se objeví ke konci letošního roku.


Sledujete Girlfriends? Líbí se vám nové herecké přídavky? Těšíte se na druhou sérii?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY