Facebook Twitter E-mail
14. srpna 2015

Castle: Adam Baldwin se vrací na místo činu

Natáčení osmé serie seriálu Castle (Castle na zabití) je v plném proudu a začíná se objevovat stále více a více informací. Nejprve se jednalo o castingové střípky, novou postavu Hayley a následovaly novinky přímo od herečky Stany Katic, představitelky hlavní hrdinky.

Nyní byla oznámena velmi potěšující zpráva o návratu herce Adama Baldwina. Ten během jedné z epizod čtvrté série ztvárnil postavu detektiva Ethana Slaughtera, po jehož boku Castle chvíli pracoval, jelikož byl naštvaný na Beckettovou. Tenkrát toužil po změně, které se rozhodně dočkal. Slaughterův přístup k vyšetřovaní se totiž od přístupu Beckettové značně liší. Nebojí se dokonce ani porušit několik pravidel. Bližší informace o jeho návratu zatím zveřejněny nebyly, ale objeví se v jedné z počátečních epizod série.

Baldwina můžete v současnosti vidět v seriálu The Last Ship, kde se zhostil role kapitánovy (Eric Dane) pravé ruky. Pamatovat si ho můžete také jako Johna Caseyho z Chucka nebo jako Jaynea Cobba z Firefly. Právě během seriálu Firefly se seznámil s Nathanem Fillionem, představitelem Castlea.

Před týdnem jsme vás také informovali o návratu (bývalého) senátora Williama Brackena. Jeho představitel Jack Coleman se ke své úloze v Castlovi vyjádřil během jednoho z rozhovorů. „Je pojítkem mezi hlubším temným příběhem, který bude představen. A senátor Bracken na tom není zrovna nejlépe až ho opět spatříme. K tomu nafoukanému chlápkovi v přepychovém obleku má hodně daleko.“ Jeho děj bude samozřejmě opět nějakým způsobem spjatý s Beckettovou. „Vždy bude mít co do činění s Beckettovou, protože takový je příběh,“ uvedl. „Práce se Stanou mě neskutečně baví. Je moc milá. Stejně jako Nathan a ostatní herci Jon a Seamus. Ale Bracken a Beckettová jsou spolu vnitřně spojeni.“

Co se týče nové série, děj naváže pár měsíců po událostech z finále předchozí řady a včera bylo oznámeno, že SPOILER
Ryan a Jenny budou čekat další přírůstek do rodiny.

Co říkáte na zprávu o Baldwinově návratu? Oblíbili jste si jeho postavu? Odolali jste spoileru?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 104 týdny
To zas bude divoká epka :D
ševča
před 99 týdny
Zas Bracken? Protože lidi zůstávají v kontaktu s lidmi, které usvědčí...
Gabik.029
před 99 týdny
Mrkni na 8x01 :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY