Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2015

Oblíbenec z One Tree Hill míří do novinky Underground

Stanice WGN America patří stále mezi ty menší a nenápadnější, nicméně to chce rychle změnit. Úspěchy slaví se svým čarodějnickým dramatem Salem, které se na začátku července dočkalo prodloužení pro třetí sérii. V roce 2016 stanice nabídne novinku Underground , u které doufá, že diváky zaujme stejně tolik.

Dobové drama Underground vypráví příběh skupiny otroků, kteří plánují 600 mil dlouhý útěk z plantáží v Georgii. Po cestě narazí na pár abolicionistů, kteří provozují tajnou stanici podzemní železnice. Ti se s otroky spojí, aby společně utekli lidem, kteří dostali za úkol přivést je zpět, ať už živé, či mrtvé.

Do jedné z rolí byl nyní obsazen herec James Lafferty, kterého si seriáloví fanoušci jistě pamatují z role Nathana v teen seriálu One Tree Hill. Lafferty ztvární roli Kylea Risdina, amerického maršála, jehož záměrem je prosadit akci k pronásledování uprchlých otroků.

V hlavních rolích se v seriálu objeví Christopher Meloni (Law & Order: Special Victims Unit), Reed Diamond (Franklin & Bash), Aldis Hodge (Leverage), Jessica De Gouw (Dracula), Marc Blucas (Buffy the Vampire Slayer) a Jurnee Smollett-Bell (Friday Night Lights). Seriál vytvořili Misha Green a Joe Pokaski.


Zaujala vás novinka Underground? Líbí se vám herecké obsazení? Dáte seriálu šanci?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 88 týdny
James Lafferty a Aldis Hodge v hlavných úlohách? Pridávam do watchlistu. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY