Facebook Twitter E-mail
27. září 2015

Eric Roberts bude hrát hru s Playerem

Na NBC dojde 8. října k mini shledání z Expendables. Herec Eric Roberts totiž bude hostovat v seriálu The PlayerWesleym Snipesem v hlavní roli.

Zdroje uvádí, že jde pouze o epizodní hostování. Herec ztvární uvězněného bývalého kriminálního bosse Paulyho Agostina. Postava je popisována jako zničená bolestí, ale tento stařík se stále dokáže vzmužit a podřídit si podzemí, kterému dříve velel.

Agostino je kromě toho také otcem nejlepší přítelkyně zavřažděné bývalky od hlavního hrdiny, takže je v širším příběhu podstatným hráčem.

The Player, který se poprvé divákům představil ve čtvrtek večer, vypráví příběh pana Johnsona, který dohlíží na hráče Alexa Kanea a dealerku Cassandru King, kteří se snaží předejít očekávaným zločinům. Na tyto zločiny si ta nejbohatší smetánka z Vegas sází sázky, čímž se baví a netropí žádnou protizákonnou neplechu. Seriál však diváky příliš nezaujal, když získal rating pouze 1.2.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vmvladko
před 104 týdny
The Master, huzzah

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY